Organizacja imprez okolicznościowych

Hotel Hampton by Hilton w Lublinie to miejsce, w którym mogą Państwo zorganizować dowolne imprezy okolicznościowe:

  • imieniny,
  • urodziny,
  • przyjęcie zaręczynowe,
  • obiad po obronie doktoratu,
  • chrzciny,
  • komunię,

Dysponujemy przestronnymi salami konferencyjnymi oraz restauracyjnymi, w których można bawić się równocześnie.

Hotel Hampton by Hilton to gwarancja doskonałej lokalizacji, eleganckich wnętrz, wyśmienitej kuchni oraz najwyższej jakości usług. Dzięki darmowemu, dostępnemu parkingowi masz pewność, że Twoi goście dotrą na wydarzenie bez problemu.

Przyjęcia okolicznościowe w komfortowym hotelu

Managerowie i pracownicy Hotelu Hampton by Hilton w Lublinie z pasją i zaangażowaniem oraz w pełni profesjonalnie podejmą się przygotowania dowolnego przyjęcia. Bazując na naszej wiedzy, doświadczeniu, możemy Państwu zaoferować wsparcie logistyczne na każdym etapie organizacji imprezy, bez względu na jej motyw przewodni, czy liczbę zaproszonych gości.

Hotel Hampton by Hilton to również gwarancja komfortowego noclegu. Wypoczynek w przestronnych, elegancko i wygodnie urządzonych pokojach pozwoli Państwu i Państwa gościom na zregenerowanie sił po wydarzeniu.

Nasi Klienci mogą liczyć m.in. na pomoc w optymalnym ustawieniu stołów i krzeseł oraz dobraniu odpowiednich dekoracji, skomponowaniu idealnego menu (dopasowanego do rodzaju uroczystości i czasu jej trwania), czy przygotowaniu dodatkowych atrakcji dla gości, a także profesjonalną obsługę podczas trwania przyjęcia. Dokładamy wszelkich starań, by organizacja przyjęcia oraz jego przebieg były na najwyższym poziomie, a wszystkie serwowane w ramach menu dania zachwycały smakiem i sposobem podania.

Sprawdź naszą galerię

Zobacz też